Date:11 mája, 2015

Štuplík Cup 2015

Seriál pretekov ŠTUPLÍK CUP vznikol z dôvodu podchytiť záujem detí a mládeže ktoré chcú začať svoju pretekársku činnosť v plávanej. Myslíme si, že uvedený typ pretekov časom pomôže zvýšiť počet a kvalitu pretekárov v ligových súťažiach SRZ a konkurenciu v reprezentačných družstvách mládeže.
Organizátormi preteku boli:
DRK JAROSLAVA HELERA,
SEKCIA LRU-P pri Rade SRZ Žilina,
SRZ MsO Nové Mesto nad Váhom,
ZDRUŽENIE PRIAZNIVCOV ŠPORTOVÉHO RYBOLOVU.
Prvé kolo prvého ročníka seriálu pretekov ŠTUPLÍK CUP sa začalo 10.5.2015 na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom. Za veterného počasia sa lovili malinké rybičky hlavne na bič. Pretek mohol naozaj tak vyhrať každý, niektoré deti si aj poplakali nad vypnutými či odtrhnutými kaprami, lebo takto určite prišli o víťazstvo…
Prvé miesto nakoniec obsadil Jakub Lipka z piešťanskej organizácie SRZ. Na druhom mieste skončila Alexandra Pavlíková z Bratislavy 3. Tretie miesto obsadil Matúš Dóci tiež z piešťanskej organizácie SRZ. Všetky deti boli ocenené a najvzdialenejší účastník pretekov, Ema Prílepková z Dolného Kubína dostala aj darček od ZDRUŽENIE PRIAZNIVCOV ŠPORTOVÉHO RYBOLOVU.
Ceny deťom venoval Roman Žulko z firmy Robinson Slovensko, Kristína Ondrušová a ZDRUŽENIE PRIAZNIVCOV ŠPORTOVÉHO RYBOLOVU.
Poďakovanie patrí aj Martinovi Lipkovi za názorne ukážky montáže biča, ako aj množstva rád mladým pretekárom.
Na vedomie zároveň dávame pre deti facebookovu stránku Deti a rybárstvo, kde je množstvo rybárskych informácii pre deti.

Výsledky štuplík cupu 2015

Download (PDF, 68KB)